Tel:
Çin LSR Sıvı Silikon Kauçuk Üretici
GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
ÜST KALİTE İÇİN, YENİLİK İÇİN

Ana sayfa Ürünler

custom silicone rubber

Sertifika
iyi kalite Gıda Sınıfı Sıvı Silikon Kauçuk satış için
iyi kalite Gıda Sınıfı Sıvı Silikon Kauçuk satış için
Müşteri yorumları
nazik silikon kauçuk kalıp yapımı marka öneririz.Onun benim ilk kez, ben bir 3d baskı döküm sever. olağanüstü. Ben hindistan'dan Im.Teşekkürler

—— Abhijeet Sinha

İyi ışık geçirgenliği ve sararmaya karşı mükemmel direnç. Kolay İşlem işletimi. Bebeğimin ürününün kalitesi garanti edilsin.

—— Vaskor Palas

Güzel müşteri hizmetleri, İlk Sipariş test örneğinden son toplu üretim işlemine kadar. Çok detaylı müşteri hizmetleri. Meme silikonu kauçuk malzemesinin her detayını kesin olarak kontrol edin ve üretimde karşılaşılan sorunları çözmemize yardımcı olun.

—— Alvin Baez

İyi ürün ve müşteri hizmetleri. Örneklere baktığımdan beri Kelsey benimle iletişim kuruyor. Eşyalarımı aldığımı ve tatmin olup olmadığımı doğrulamak için benimle birlikte takip etmişti.

—— Bernarda Franco

Mükemmel müşteri hizmeti ve hızlı sevkiyat. Belirli bir sıvı silikon kauçuk arayan numuneler aldım .... bu numunelerin aradıklarımla uyuşmadığını söyledikten sonra ihtiyacım doğrultusunda özelleştirilmiş olanı benim için yaptılar. çok hoş.

—— فيصل المخلفي

Ben sohbet şimdi
GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
ODASI 1911, GÜNEY KULESİ, YİNFENG PLAZA, NO. 31 YUNSHAN AVE, Huadu Bölgesi, GUANGZHOU ŞEHRİ, Çin
Tel:86--13660165505
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite LSR Liquid Silicone Rubber Tedarikçi. Copyright © 2019 - 2020 lsrliquidsiliconerubber.com. All Rights Reserved. Developed by ECER