tamam
GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD 86--13660165505 chenp8008@gmail.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD şirket Profili

GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
 • İş türü

  Üretici,Dağıtıcı/toptancı,Aracısı,İhracatçı,Şirket ticaret,Satıcı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  RUI-HE

 • No. Çalışanları

  80~100

 • Yıllık satış

  16666666-18000000

 • Yıl kurulan

  2004

 • İhracat p.c

  20% - 30%

 • Ana üretim

  Sıvı Silikon Kauçuk ve Katı Silikon Kauçuk

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13660165505

Giriş

Guangzhou Rui-He Yeni Malzeme Scientific Co, Ltd

2004 yılında kurulan çevre dostu silikon malzemelerin arama, geliştirme, üretim ve dağıtımında uzmanlaşmıştır . Genel merkezimiz Guangzhou, Çin'in Huadu bölgesinde yer almaktadır. Ürünlerimiz tıp, elektronik, telekomünikasyon, havacılık, astronotik, otomobil, tekstil, mekanik, spor ve günlük ihtiyaçlar gibi her türlü sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. 15 yıl boyunca , artık ünlü lider silikon kauçuk üreticisi olarak tanınıyoruz.

Rui-He, 1000'den fazla tip silikon kauçuğuna sahiptir. Her gün 50 ton silikon kauçuğu üretiyoruz. Biz genellikle LSR sıvı silikon kauçuk, katı silikon kauçuk, HTV silikon kauçuk, RTV-2 kalıp silikon kauçuk, yağış silikon kauçuk, enjeksiyon kalıplama silikon kauçuk, alev geciktirici silikon kauçuk, yüksek sıcaklık silikon kauçuk, elektrik yalıtkan silikon kauçuk, saksı olarak sınıflandırılır silikon kauçuk, tıbbi silikon kauçuk ve kablo aksesuarları, bebek ürünleri, mutfak eşyaları ve dalış araçları vb.

Rui-He ayrıca profesyonel silikon kauçuk çözümleri ile müşterilerine sunmayı taahhüt eder . El işlerini ve yenilikleri geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Çevre dostu silikon kauçuğuna güvenli erişim, bunu başarmak için çalışma şeklimizdir .

Kalite güvencesi, kuruluşun hayatta kalmasının ve gelişmesinin anahtarıdır. Her zaman en iyi ürün ve hizmetleri olan tüm müşterilerine “ilk önce itibar, iyi kalite, yüksek verimlilik ve müşteri ilk” ilkesine bağlı kalıyoruz . Rui-O her zaman ürünümüzün kalite kontrolüne ve gelişimine odaklanır. Her bir silikon kauçuğu partisi güvenli kalite kontrol sistemimiz tarafından test edilmelidir. Rui-O IS09001: 2016, RoHS, REACH, FDA, PAH'lerin kalite belgelendirmesini geçti . Öte yandan, yıllık üretimimiz 10.000 tonun üzerindedir. İstikrarlı üretim ve istikrarlı kalite ile ürün satış ağımız ülkenin her yerinde ve iyi bir üne sahip olmuştur.

Misyonumuz , güçlü uluslararası rekabet gücü ve canlılık ile bir asırlık girişim kurmaktır. Ürün çeşitliliği ve mükemmel servisiyle Rui-He, parlak bir gelecek yaratmak için hayatın her kesiminden arkadaşlarıyla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor. Rui-He derhal tüm müşterilerimize fabrikamızı ziyaret etmek için bekliyoruz. Umarız Rui-O'nun birbiriyle kazan-kazan ilişkisi kurabilir.

Geçmiş

2018


Çin Florlu Silikon Organik Endüstri Birliği Üyesi Oldu

2017


Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ile ortak yeni silikon malzemelerin geliştirilmesi

2016


Hainan Üniversitesi ile ortak yeni silikon malzemelerin geliştirilmesi

Guangdong High-Tech Enterprise olarak ödüllendirildi

ISO9001: 2016 kalite yönetim standardı sertifikası aldı (Uluslararası Standardizasyon Örgütü)

2013


Guangzhou Huadu Gıda ve İlaç Kalite Yönetimi Derneği Başkan Vekili olarak verildi (kısaltma: HDFDQ)

2011


Guangzhou Top 500 KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) unvanını aldı

2009


Guangzhou Yüksek teknoloji kurumsal olarak sertifikalı

2008


ISO9001: 2008 kalite yönetim standardı sertifikası aldı (Uluslararası Standardizasyon Örgütü)

Ürün SGS (Societe Generale de Surveillance SA), ROHS Standar LFGB , FDA , PAHs Uluslararası Kalite Standartları ile uyumlu

2006


Guangzhou'da birinci sınıf bilimsel ve teknolojik ödül olarak verildi

Merkezde Araştırma ve Geliştirme Merkezi kuruldu.

2004


GUANGZHOU RUI-HE SİLİKON KAUÇUK BİLİMSEL TEKNOLOJİ CO. (LTD.)

Hizmet

15 yıl boyunca , RUI-HE şimdi ünlü lider silikon kauçuk üreticisi olarak tanınmaktadır. Genellikle katı silikon kauçuk, sıvı silikon kauçuk, RTV-2 kalıplama silikon kauçuk, yağış silikon kauçuk, enjeksiyon kalıplama silikon kauçuk, alev geciktirici silikon kauçuk, yüksek sıcaklık silikon kauçuk, elektrik yalıtkan silikon kauçuk, silikon silikon saksı, tıbbi silikon olarak sınıflandırılır kauçuk ve kablo aksesuarları, bebek ürünleri, mutfak gereçleri ve dalış aletleri vb. için silikon kauçuk.

Ayrıca, RUI-HE, müşterilerine profesyonel silikon kauçuk özümleri sunmaya kararlıdır. Tüm müşterilerimiz için OEM ve ODM hizmetlerini destekliyoruz. Paket üzerinde müşterinin logosuna etiketlenmiş müşterilere ekipman sağlamak ve gereksinimlerine uygun olarak silikon kauçuk üretmek veya hatta müşteriler için silikon lastikler tasarlamak için hazırız.

Küresel pazar için en iyi ürünleri sunmak üzere, dünyanın her yerindeki müşterileri ile işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Gerekirse, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ekibimiz

Kurumsal kültür

Kalıcı takip;

Sürdürülebilir yenilik

Kazan-kazan işbirliği;

Birlikte ilerlemek

İşletme sorumlusu

İlk önce itibar

Önce kalite

Müşteri önceliği

Kalite politikası

Çevresel koruma,

Düşük tüketim,

Sağlık ve güvenlik,

Yüksek verim,

Yüksek kalite

Takım ruhu

İnovasyonu ve gelişmeyi sürdürün

İşbirliği ve karşılıklı ilerleme

Karşılıklı saygı ve sevgi

Mutluluk ve paylaşım