Mesaj gönder
Guangzhou Ruihe New Material Technology Co., Ltd
products
NEWS
Ev > News >
hakkında şirket haberleri Telif Hakkı Bildirimi
Events
Kişiler
Kişiler: Mr. Jacky
Faks: 86-20-3689-6519
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Telif Hakkı Bildirimi

2021-01-03
Latest company news about Telif Hakkı Bildirimi

Telif Hakkı Bildirimi

 

Guangzhou Ruihe Yeni Malzeme Teknolojisi Co, Ltd.

Telefon: + 020-36896527

Faks: 020-36896529

E-posta: rui.he168@163.com

 

Yasal uyarılar

 

Bu web sitesi, Guangzhou Ruihe Company, 2017 Guangzhou Ruihe Technology Co., Ltd. (bundan böyle "Ruihe" olarak anılacaktır) tarafından mülkiyet, yönetim ve bakımdadır.Ruihe tüm hakları saklı tutar.Bu web sitesinde herhangi bir şekilde oturum açan veya bu web sitesindeki bilgileri doğrudan veya dolaylı olarak kullanan herkes, bu web sitesi bildiriminin kısıtlamalarını gönüllü olarak kabul etmiş sayılacaktır.

 

 

1. Ruihe web sitesindeki metinler, resimler, grafikler, ses dosyaları, animasyon dosyaları ve video dosyaları telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet koruma yasaları ile korunmaktadır.Yukarıdaki içerik ticari kullanım veya dağıtım için kopyalanamaz ve izinsiz olarak değiştirilemez veya başka web sitelerinde tekrar yayınlanamaz.Bu web sitesinde kullanılan orijinal olmayan resim, makale veya metinlerin telif hakları sağlayıcılarına aittir.Telif hakkı sahipleriyle tek tek iletişim kurmak imkansız olduğundan, herhangi bir ihlal varsa lütfen e-posta veya telefon yoluyla Ruihe ile iletişime geçin.

 

2. Ruihe, sağlanan bilgilerin güncelliğinden, doğruluğundan, eksiksizliğinden veya kalitesinden sorumlu değildir.Ruihe, önceden bildirimde bulunmaksızın içeriğin tamamını veya bir kısmını değiştirme, ekleme veya silme ya da web sitesi yayınını sonlandırma hakkını açıkça saklı tutar.Web sitesinde verilen bilgilerin kullanımından veya başarısızlığından veya yanlış ve eksik bilgilerin kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı parasal veya parasal olmayan kayıplar için, Ruihe'ye yapılan tazminat talepleri genellikle yukarıda belirtilen Under kapsamında Ruihe tarafından reddedilir. bu durumda, Ruihe'nin kasıtlı veya açık ihmalden kaynaklanan açık bir ihmali yoktur.

 

3. Bu web sitesinin telif hakkı, bu web sitesinin kendisi tarafından geliştirilen veya başkalarıyla ortaklaşa geliştirilen içerik, teknik önlemler, teknik araçlar ve hizmetleri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir;bu web sitesinin düzenlenmesi ve harmanlanmasından sonra resmi olarak yayınlanan içerik;Bu web sitesinin sanat eseri ve mizanpaj tasarımı, Mizanpaj yapısı, grafikler, işleme yoluyla gövde metni, vb. Bu tür fikri mülkiyet hakları, ilgili fikri mülkiyet kanunları, telif hakları, ticari marka hakları, hizmet markaları, patentler veya diğer mülkiyet hakları ve kanunları ile korunmaktadır.Lisans verenin yazılı izni ile, hiç kimse bu web sitesinin içeriğini izinsiz kopyalayamaz, taklit edemez, yok edemez veya kullanamaz;veya bu web sitesinde bulunan herhangi bir içeriği veya üçüncü taraf materyallerini başka bir sunucuya veya İnternet cihazına kopyalamak.

 

4. Bu web sitesinden üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar, size yalnızca kullanışlı bir hizmet olarak sunulmaktadır.Ruihe, bu web sitelerinden ve içeriklerinden sorumlu değildir ve bu web sitelerinden elde edilen içeriğin, ürünlerin, hizmetlerin veya diğer materyallerin gerçekliğini ve yasallığını garanti etmez.Bu tür web sitelerinin kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp için, bu web sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Yukarıdaki beyanın son yorumlama hakkı Guangzhou Ruihe Technology Co., Ltd.'ye aittir.

 

Guangzhou Ruihe Yeni Malzeme Teknolojisi Co Ltd

31 Aralık 2020